Filtrere utskrift

 Kvalifisiering gruppe 1  100 meter - Gutter 13 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Andreas Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 2  Elias Solbu Grøttumsbraaten  Sørkedalens IF  -  -
 3  Fredrik Kvarberg Henriksen  Ås IL - Friidrett  -  -
 5  Gabriel Wennerström  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Sverre Hansen Munkvold  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Gutter 14 #  20 August 2022  11:07
BaneNavnForeningPBSB
 3  Andreas Kragholm  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 5  Benjamin Altmann Opuama  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Erlend Murud Ege  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Kristoffer Olstad Dahl  Sørum IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Jenter 13 #  20 August 2022  11:15
BaneNavnForeningPBSB
 2  Elina Maylinn Refvik  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 6  Elise Sandvik Tornberg  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 5  Lotte Koubova Tangen  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 7  Malena Athine Grønvold Widén  Ås IL - Friidrett  -  -
 4  Sofie Bjerva Johnskareng  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Vilje Elida Blekkerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Heat 2  100 meter - Jenter 13 #  20 August 2022  11:15
BaneNavnForeningPBSB
 2  Alma Auk-Emblem  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Florez Amelie Mortensdatter Trælvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Helene Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Melisa Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 7  Tuva Helene Rugsveen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Jenter 14 #  20 August 2022  11:30
BaneNavnForeningPBSB
 6  Astrid Stalleland Stokstad  Hvam IL - Friidrett  -  -
 2  Margot Ottestad Eltervåg  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Marie Øverli  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 4  Oda Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 5  Sienna Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 Heat 2  100 meter - Jenter 14 #  20 August 2022  11:30
BaneNavnForeningPBSB
 2  Anna Birgitte Melbye  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 3  Antzela Gkiona  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Elfi Stene Dyrhaug  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 5  Linnea Viktoria Normann-Eide  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Kvinner junior #  20 August 2022  13:25
BaneNavnForeningPBSB
 2  Alma Hesselberg Owrehagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Camilla Dahl Kristiansen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 7  Elise Haug Karlsen  Lillehammer IF - Friidrett  -  -
 8  Frida Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Isabella Alida Indrebø  IL Koll - Friidrett  -  -
 6  Mille Baastad Berg  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 3  Sofia Amillom  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 1  Thadhishaa Krishnapalan  BUL, IL i - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Kvinner senior #  20 August 2022  13:20
BaneNavnForeningPBSB
 3  Bendikte Thomassen  Lillehammer IF - Friidrett  -  -
 5  Camilla Dahl Kristiansen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 4  Malin Furuhaug  Lillehammer IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Menn junior #  20 August 2022  13:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Ariand Shegani  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 3  David-Thierry Ekhaug Dramstad  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 2  Henrik Linna Vineshaugen  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 6  Max Skjerpen Huseby  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Teodor Miller  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  100 meter - Menn junior #  20 August 2022  13:00
BaneNavnForeningPBSB
 6  Eskil Dahl Marstein  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 5  Marcus Linna Berge  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 2  Martin Gjuvsland  Ås IL - Friidrett  -  -
 4  Oliver Tadeusz Tomala  Sandvin, IL - Friidrett  -  -
 3  Thai Drager  BUL, IL i - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Menn junior #  20 August 2022  14:30
BaneNavnForeningPBSB
 4  Ariand Shegani  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 3  David-Thierry Ekhaug Dramstad  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 2  Henrik Linna Vineshaugen  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 5  Marcus Linna Berge  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 1  Martin Gjuvsland  Ås IL - Friidrett  -  -
 8  Max Skjerpen Huseby  IL Koll - Friidrett  -  -
 6  Teodor Miller  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 7  Thai Drager  BUL, IL i - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Menn senior #  20 August 2022  13:10
BaneNavnForeningPBSB
 3  Erik Steinsland  Idrettslaget Skjalg - Friidrett  -  -
 6  Johan Glenderød Tovari  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Leon Samuel Douglas Mjaaland  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 5  Martin Pettersen  FIK Orion - Friidrett  -  -
 4  Simen Nordheim Berg  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 2  Snorre Marthin Grimsby  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Heat 2  100 meter - Menn senior #  20 August 2022  13:10
BaneNavnForeningPBSB
 2  Brage Bergfald  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 7  Eirik Hanssen  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Erlend Halmøy  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 6  Magnus Kringstad  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 3  Nicolas Alexander Baranyi Eriksen  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 4  Thomas Ayo Graftås  BUL, IL i - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter - Menn senior #  20 August 2022  14:35
BaneNavnForeningPBSB
 8  Brage Bergfald  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 1  Eirik Hanssen  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Erlend Halmøy  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 6  Magnus Kringstad  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 7  Martin Pettersen  FIK Orion - Friidrett  -  -
 4  Nicolas Alexander Baranyi Eriksen  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 5  Simen Nordheim Berg  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 2  Thomas Ayo Graftås  BUL, IL i - Friidrett  -  -

 Heat 1  100 meter hekk (84,0cm) - Kvinner senior #  21 August 2022  12:35
BaneNavnForeningPBSB
 4  Elea Jørstad Bock  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 3  Martine Kolbeinshavn Hjørnevik  Norna-Salhus IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Gutter 10 #  21 August 2022  14:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Chika Jonathan Okeke  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 2  Magnus Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 3  Oscar Mufaro Lunde Msutu  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Simon Martinius Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Gutter 10 #  21 August 2022  14:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Alfred Lund Stende  Bøler IF  -  -
 3  Philip Vollen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 2  Sander Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 5  Vemund Hvalvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 3  200 meter - Gutter 10 #  21 August 2022  14:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Alexander Paul Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Einar Rindal Bjørnhaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Eskil Syver Haukåen Stødle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  Oskar Markussen Bergem  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Gutter 11 #  21 August 2022  14:15
BaneNavnForeningPBSB
 5  Adrian Wasswa Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Brian Kato Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Cornelis Fredrick Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Jesper Bråtveit Sundt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Jiri Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Oliver Aasbø Hytten  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Gutter 11 #  21 August 2022  14:15
BaneNavnForeningPBSB
 5  Christoffer Solberg Flo  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 2  Sivert Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Steinar Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Gutter 12 #  21 August 2022  14:25
BaneNavnForeningPBSB
 4  Emil Johnsgaard Holmsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Jonas Solberg Røstum  IL Koll - Friidrett  -  -
 7  Mathias Eek  Sørum IL - Friidrett  -  -
 3  Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 5  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Vetle Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Gutter 13 #  21 August 2022  15:25
BaneNavnForeningPBSB
 6  Andreas Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 4  Arvid Fryle Jansson  Ås IL - Friidrett  -  -
 2  Gabriel Wennerström  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Johan Le Fjeld  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 1  Sverre Hansen Munkvold  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Gutter 14 #  21 August 2022  15:30
BaneNavnForeningPBSB
 5  August Hope Nordvang  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 2  David Andreas Aakervik Torres  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 3  Even Bogen Nørjordet  IL Koll - Friidrett  -  -
 6  Kristoffer Olstad Dahl  Sørum IL - Friidrett  -  -
 4  Thulaxshan Siva  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Gutter 14 #  21 August 2022  15:30
BaneNavnForeningPBSB
 3  Andreas Kragholm  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 6  Erlend Murud Ege  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  Henrik Kampen Ellingvåg  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Jakob Refvem Kolderup  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Jenter 10 #  21 August 2022  14:40
BaneNavnForeningPBSB
 3  Emma Medina Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 4  Ingvild Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Johanne Otelie Schønheyder  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Thea Lagerløv Benno  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Jenter 10 #  21 August 2022  14:40
BaneNavnForeningPBSB
 2  Beatrice Marie Dumisic-Hunt  IL Koll - Friidrett  -  -
 1  Eirun Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 4  Ingrid Louise Wam Weldingh  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Martine Ljåstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Tomine Weibell Nordset  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 3  200 meter - Jenter 10 #  21 August 2022  14:40
BaneNavnForeningPBSB
 2  Alicia Adieyepena Yarza-Blankson  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 1  Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 3  Marie Elise Bjørnstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Jenter 11 #  21 August 2022  14:55
BaneNavnForeningPBSB
 3  Eira Jacobsen-Sjue  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Ella Hjeltnes  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Jenter 11 #  21 August 2022  14:55
BaneNavnForeningPBSB
 3  Emma Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 4  Ingrid Wadahl Sweetman  IL Koll - Friidrett  -  -
 2  Savanna Elise Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 1  Tone Elise Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 3  200 meter - Jenter 11 #  21 August 2022  14:55
BaneNavnForeningPBSB
 2  Ane Pauline Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 5  Anna Aasvangen Haugan  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Helena Husum Heggem  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Leah Herbert-Nernæs  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 4  Milla Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Jenter 12 #  21 August 2022  15:10
BaneNavnForeningPBSB
 4  Dahlia Miriam Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Ellen Herzog Mate  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Emilie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 2  Hanna Kampen Ellingvåg  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Mathea Sofie Borgaas Sørlie  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 6  Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Jenter 12 #  21 August 2022  15:10
BaneNavnForeningPBSB
 1  Anny Johanne Aadland  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 4  Fia Charlotte Bævre Johansson  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 5  Ida Krogh Langøy  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Oda Bakke Fuglerud  Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 2  Selma Torheim  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Jenter 13 #  21 August 2022  15:40
BaneNavnForeningPBSB
 2  Alma Auk-Emblem  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Elena Marija White  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 5  Helene Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Lotte Koubova Tangen  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 1  Vilje Elida Blekkerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Jenter 13 #  21 August 2022  15:40
BaneNavnForeningPBSB
 6  Amalie Johnsgaard Enger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Elina Maylinn Refvik  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 1  Erle Haukåen Stødle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Martine Rooth  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 4  Melisa Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  Sofie Bjerva Johnskareng  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Jenter 14 #  21 August 2022  15:55
BaneNavnForeningPBSB
 5  Frøy Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 3  Oda Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Sienna Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 6  Victoria Aronsen Skjeldal  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Kvinner junior #  21 August 2022  16:00
BaneNavnForeningPBSB
 6  Frida Kristine Buer  Drøbak-Frogn IL - Friidrett  -  -
 4  Inger Marie Antonsen  Lillehammer IF - Friidrett  -  -
 3  June Valentina Hauan  Lillehammer IF - Friidrett  -  -
 2  Natalie Nordbeck Jøransen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Sofia Amillom  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Menn junior #  21 August 2022  16:15
BaneNavnForeningPBSB
 3  Ariand Shegani  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 5  August Østbø Johansen  Asker Sk. Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Johannes Jemer Mjelde  Hamar IL - Friidrett  -  -
 4  Sjur Grung Thallaug  Gausdal Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Menn junior #  21 August 2022  16:15
BaneNavnForeningPBSB
 3  Henrik Linna Vineshaugen  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 4  Marcus Linna Berge  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 5  Max Skjerpen Huseby  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter - Menn senior #  21 August 2022  16:25
BaneNavnForeningPBSB
 3  Eirik Hanssen  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Marius Bull Hjeltnes  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 5  Martin Pettersen  FIK Orion - Friidrett  -  -
 4  Thomas Ayo Graftås  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter - Menn senior #  21 August 2022  16:25
BaneNavnForeningPBSB
 6  Brage Bergfald  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 5  Erlend Halmøy  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 4  Johan Glenderød Tovari  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Kim Baliruno Kamanzi  Tyrving IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (68,0cm) - Gutter 10 #  20 August 2022  15:30
BaneNavnForeningPBSB
 4  Magnus Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 3  Nikolai Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Oscar Mufaro Lunde Msutu  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Heat 2  200 meter hekk (68,0cm) - Gutter 10 #  20 August 2022  15:30
BaneNavnForeningPBSB
 6  Eirik Ellefsrud Sørumshagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 5  Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 3  William Erik Hausken Sjöqvist  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (68,0cm) - Gutter 11 #  20 August 2022  15:45
BaneNavnForeningPBSB
 5  Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Jiri Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Oscar Strand-Bjørtomt  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 6  Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (68,0cm) - Gutter 12 #  20 August 2022  15:52
BaneNavnForeningPBSB
 5  Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 6  Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 3  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 4  Theodor Masterud Lundamo  Tyrving IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (68,0cm) - Gutter 13 #  20 August 2022  16:00
BaneNavnForeningPBSB
 3  Aleksander Jørgen Lunn  Hellas, IF - Friidrett  -  -
 5  Fredrik Kvarberg Henriksen  Ås IL - Friidrett  -  -
 4  Sverre Hansen Munkvold  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (68,0cm) - Jenter 10 #  20 August 2022  15:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Ingrid Tanum Gjefsen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 5  Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Tomine Weibell Nordset  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (68,0cm) - Jenter 11 #  20 August 2022  15:07
BaneNavnForeningPBSB
 3  Ane Pauline Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 4  Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Erika Engen Eliassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Linnea Magnolia Reiersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 6  Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (68,0cm) - Jenter 12 #  20 August 2022  15:15
BaneNavnForeningPBSB
 4  Emilie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 3  Hanna Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Lilly Marie Sivertsen  Eidsvold Turnforening Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Lisa-Marie Finstad  Vestby IL - Friidrett  -  -
 1  Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (68,0cm) - Jenter 13 #  20 August 2022  15:20
BaneNavnForeningPBSB
 3  Alexandra Maria Mazik-Berg  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 4  Alma Auk-Emblem  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Fride Engen Eliassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 2  Sofie Bjerva Johnskareng  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Vilje Elida Blekkerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter - Gutter 13 #  20 August 2022  16:50
BaneNavnForeningPBSB
 4  Gabriel Wennerström  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Sverre Hansen Munkvold  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  William Chhang Bowitz  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter - Gutter 14 #  20 August 2022  16:55
BaneNavnForeningPBSB
 3  Even Bogen Nørjordet  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Henrik Graver Odden  Kragerø IF Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Magnus Maximilian Odland  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter - Jenter 13 #  20 August 2022  16:45
BaneNavnForeningPBSB
 5  Helene Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Malena Athine Grønvold Widén  Ås IL - Friidrett  -  -
 4  Mia Mathilda Andersen  Tyrving IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter - Kvinner junior #  20 August 2022  16:25
BaneNavnForeningPBSB
 4  Erle Tangestuen  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 5  Linnéa Elisabeth Sjöström Johnsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Natalie Nordbeck Jøransen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Synne Mørk Markussen  Hvam IL - Friidrett  -  -
 6  Vilde Martinsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter - Kvinner senior #  20 August 2022  16:30
BaneNavnForeningPBSB
 5  Caroline Foss Høistad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Josefin Victoria Heier  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Pernille Karlsen Antonsen  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter - 7 år Fellesklasse #  21 August 2022  12:45
BaneNavnForeningPBSB
 6  Anna Vollen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Erik Ruiz Bråten  IL Koll - Friidrett  -  -
 8  Mathias Elias Bjørnstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Mille Othilie Hope Nordvang  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 7  Nicolai Pilvani  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Oliver Engdal  Hvam IL - Friidrett  -  -
 1  Vemund Santiago Gunleiksrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Wiktor Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter - 7 år Fellesklasse #  21 August 2022  12:45
BaneNavnForeningPBSB
 7  Adele Eriksson  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Astrid Øvreås Mortensen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Elise Steira Bjerkli  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Gabriel Suphellen Nagy  IL Koll - Friidrett  -  -
 1  Julius Magnus Kornbakk  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Kaya Imogene Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  William Maisha Hansvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter - Gutter 10 #  20 August 2022  12:05
BaneNavnForeningPBSB
 3  Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Magnus Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 4  Maximilian Vårvik  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Nikolai Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Oscar Mufaro Lunde Msutu  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Petter Hatlevoll Rekdal  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter - Gutter 10 #  20 August 2022  12:05
BaneNavnForeningPBSB
 2  Alexander Paul Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Elias Leonard Rimol  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 7  Mio Djupeng Levin  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Philip Vollen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 6  Sverre Buhaug-Sundt  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Vemund Hvalvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 3  60 meter - Gutter 10 #  20 August 2022  12:05
BaneNavnForeningPBSB
 5  Anton Emil Kirkeby Husebø  IL Koll - Friidrett  -  -
 6  Matheo Altmann Opuama  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 8  Sander Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 3  Viljar Lynghammar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Vilmer Fritjof Bell  IL Koll - Friidrett  -  -
 7  William Erik Hausken Sjöqvist  IL Koll - Friidrett  -  -

 Kvalifisiering gruppe 1  60 meter - Gutter 11 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 2  Chika Jonathan Okeke  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 5  Jesper Bråtveit Sundt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Jiri Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Oliver Aasbø Hytten  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Oscar Strand-Bjørtomt  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 3  Torjus Stalleland Stokstad  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Kvalifisiering gruppe 2  60 meter - Gutter 11 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 5  Adrian Wasswa Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Brian Kato Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Christoffer Solberg Flo  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Emrik Erlandsen Stigum  Hvam IL - Friidrett  -  -
 4  Lasse Lysgård-Andersen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Marius Wilhelm Ruland  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Kvalifisiering gruppe 3  60 meter - Gutter 11 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Christian Røstad Schanche  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Cornelis Fredrick Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Nikolas Gworek  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Simon Johnsen Moheim  Hvam IL - Friidrett  -  -
 8  Sivert Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Steinar Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter - Gutter 12 #  20 August 2022  11:45
BaneNavnForeningPBSB
 3  Jonas Solberg Røstum  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Ole Jakob Trøan  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 4  Philip Vollen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 7  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 6  Theodor Masterud Lundamo  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 1  Vetle Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter - Gutter 8  #  21 August 2022  13:00
BaneNavnForeningPBSB
 3  Didrik Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 7  Erik Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 6  Fredrik Gamst Nilssen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Haakon Andreas Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Simen Myhre Gåserud  Tøyen Sportsklubb - Friidrett  -  -
 4  Thrym Gulliksen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Ulrik August Bjotveit-Eriksen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter - Gutter 8  #  21 August 2022  13:00
BaneNavnForeningPBSB
 2  Amund Stenset Bergesen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Brady-Manuel Moreno-Mota  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Hallvard Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Jonas Ruud Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Leo Sinkovic Myhre  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Odin Mihle  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -

 Kvalifisiering gruppe 1  60 meter - Gutter 9 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Colin Hagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Felix Ubøe Møthe  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 6  Karl Edvard Grøttvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Markus Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Ole Selmer  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Oscar Mufaro Lunde Msutu  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Kvalifisiering gruppe 2  60 meter - Gutter 9 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 4  Brede Holund Nyseth  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Charlie Theodor Hammerstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Maximilian Vårvik  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 1  Oliver Stauning Joranger  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 2  Simen Trøan  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Sverre Kjenseth Glendrange  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Kvalifisiering gruppe 3  60 meter - Gutter 9 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 2  Andreas Solberg Røstum  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 4  Antoni Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 6  Konrad Vibekken  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 1  Magnus Viktor Larsen Svagård  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Rolf Nerhus Snuggerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  Øystein Næss Kristiansen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter - Jenter 10 #  20 August 2022  12:20
BaneNavnForeningPBSB
 2  Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Emilie Victoria Ellingsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 7  Ingrid Tanum Gjefsen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 6  Johanne Gillebo  Sørum IL - Friidrett  -  -
 3  Louise Mørkedal Walger  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter - Jenter 10 #  20 August 2022  12:20
BaneNavnForeningPBSB
 6  Alicia Adieyepena Yarza-Blankson  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 3  Beatrice Marie Dumisic-Hunt  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Emma Medina Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 7  Ingrid Louise Wam Weldingh  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Thea Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter - Jenter 11 #  20 August 2022  12:30
BaneNavnForeningPBSB
 7  Ane Pauline Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 2  Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Julie Øverli  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 3  Maiken Fjeld Halvorsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 4  Oda Bekken Bjørdal  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 5  Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter - Jenter 11 #  20 August 2022  12:30
BaneNavnForeningPBSB
 3  Eira Jacobsen-Sjue  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Emma Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 7  Helena Husum Heggem  IL Koll - Friidrett  -  -
 2  Milla Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 6  Savanna Elise Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 4  Tone Elise Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 3  60 meter - Jenter 11 #  20 August 2022  12:30
BaneNavnForeningPBSB
 2  Anna Aasvangen Haugan  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Astrid Indahl  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Julie Fevang Smidt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Leah Herbert-Nernæs  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 4  Linnea Magnolia Reiersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter - Jenter 12 #  20 August 2022  12:45
BaneNavnForeningPBSB
 4  Anna Mørkedal Walger  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 6  Emilie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 3  Hanna Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Helena Skepetaris Melleby  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  Lilly Marie Sivertsen  Eidsvold Turnforening Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Lisa-Marie Finstad  Vestby IL - Friidrett  -  -
 8  Selma Torheim  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter - Jenter 12 #  20 August 2022  12:45
BaneNavnForeningPBSB
 3  Dahlia Miriam Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Ellen Herzog Mate  IL Koll - Friidrett  -  -
 2  Kristine Grimstad  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 6  Maria Tøsse Pihlstrøm  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 4  Mathea Ingvaldsen Moltzau  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Milla Mariko Overgaard Lodden  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -

 Kvalifisiering gruppe 1  60 meter - Jenter 8 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 3  Elin Vo Hanssen  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Ella Lund Stende  Bøler IF  -  -
 6  Ingrid Kristiina Mikkonen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Julie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Kvalifisiering gruppe 2  60 meter - Jenter 8 #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 2  Ella Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 3  Emma Celine Shum Grøndalen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Madeleine Desirée Dumisic-Hunt  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Margit Loyce Hansvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Victoria Hagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter - Jenter 9 #  21 August 2022  13:35
BaneNavnForeningPBSB
 3  Eline Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 7  Linnea Vetnes Benno  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Maria Eek  Sørum IL - Friidrett  -  -
 2  Thea Lagerløv Benno  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Thea Lamøy  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Victoria Pauline Haakenstad Espset  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter - Jenter 9 #  21 August 2022  13:35
BaneNavnForeningPBSB
 5  Emilie Bollum Laake  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Karoline Dale Avlesen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Leona Eriksson  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Nora Engdal  Hvam IL - Friidrett  -  -
 2  Vår Eivil Nertun Jøsendal  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (100cm) - Gutter 12 #  21 August 2022  12:00
BaneNavnForeningPBSB
 3  Alfred Lund Stende  Bøler IF  -  -
 2  Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 5  Emil Johnsgaard Holmsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 4  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (68,0cm) - Gutter 10 #  21 August 2022  11:30
BaneNavnForeningPBSB
 5  Alfred Lund Stende  Bøler IF  -  -
 6  Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Magnus Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 3  Maximilian Vårvik  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Oscar Mufaro Lunde Msutu  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Oskar Markussen Bergem  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter hekk (68,0cm) - Gutter 10 #  21 August 2022  11:30
BaneNavnForeningPBSB
 3  Alexander Paul Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Einar Rindal Bjørnhaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 4  Sander Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 2  Simon Martinius Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (68,0cm) - Gutter 11 #  21 August 2022  11:40
BaneNavnForeningPBSB
 4  Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Jiri Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Lasse Lysgård-Andersen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Oliver Aasbø Hytten  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 3  Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (68,0cm) - Jenter 10 #  21 August 2022  11:10
BaneNavnForeningPBSB
 4  Ingrid Louise Wam Weldingh  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Ingvild Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Thea Lagerløv Benno  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Tomine Weibell Nordset  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter hekk (68,0cm) - Jenter 10 #  21 August 2022  11:10
BaneNavnForeningPBSB
 5  Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Johanne Gillebo  Sørum IL - Friidrett  -  -
 3  Johanne Otelie Schønheyder  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (68,0cm) - Jenter 11 #  21 August 2022  11:25
BaneNavnForeningPBSB
 5  Ane Pauline Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 6  Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Leah Herbert-Nernæs  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 7  Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 4  Tone Elise Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (76,2cm) - Gutter 12 #  21 August 2022  12:00
BaneNavnForeningPBSB
 2  Alfred Lund Stende  Bøler IF  -  -
 6  Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 4  Emil Johnsgaard Holmsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 3  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (76,2cm) - Jenter 12 #  21 August 2022  11:50
BaneNavnForeningPBSB
 4  Fia Charlotte Bævre Johansson  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 3  Hanna Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Selma Torheim  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 5  Sigrid Jacobsen Hunstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Heat 2  60 meter hekk (76,2cm) - Jenter 12 #  21 August 2022  11:50
BaneNavnForeningPBSB
 2  Emilie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 3  Hermine Marie Opsahl Torgersen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Ida Krogh Langøy  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Mathea Sofie Borgaas Sørlie  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (76,2cm) - Jenter 13 #  21 August 2022  12:07
BaneNavnForeningPBSB
 3  Alexandra Maria Mazik-Berg  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Alma Auk-Emblem  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Helene Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Martine Rooth  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 5  Vilje Elida Blekkerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  600 meter - Gutter 10 #  20 August 2022  14:12
BaneNavnForeningPBSB
 9  Alexander Paul Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Anton Emil Kirkeby Husebø  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Antoni Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 4  Eirik Ellefsrud Sørumshagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 1  Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Magnus Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 2  Maximilian Vårvik  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 13  Mio Djupeng Levin  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Nikolai Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Oliver Stauning Joranger  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 15  Oliver Stauning Joranger  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 11  Sander Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 16  Simon Martinius Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 12  Vilmer Fritjof Bell  IL Koll - Friidrett  -  -
 14  William Erik Hausken Sjöqvist  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  600 meter - Gutter 11 #  20 August 2022  14:20
BaneNavnForeningPBSB
 4  Adrian Wasswa Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Brian Kato Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Christian Røstad Schanche  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Emrik Erlandsen Stigum  Hvam IL - Friidrett  -  -
 7  Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 9  Kristen Haakon Nystad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Lasse Lysgård-Andersen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Marius Wilhelm Ruland  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 11  Nikolas Gworek  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Sander Orø Olsen  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 13  Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Simon Johnsen Moheim  Hvam IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  600 meter - Gutter 12 #  20 August 2022  14:05
BaneNavnForeningPBSB
 5  Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 1  Emil Kalfoss Eilertsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Jonas Solberg Røstum  IL Koll - Friidrett  -  -
 10  Mathias Eek  Sørum IL - Friidrett  -  -
 8  Nickolai Lamøy  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Ole Jakob Trøan  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 11  Simen Kjenseth Glendrange  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 9  Theodor Masterud Lundamo  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 3  Vetle Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

 Heat 1  600 meter - Jenter 12 #  20 August 2022  13:57
BaneNavnForeningPBSB
 1  Anna Tanum Gjefsen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 5  Ellen Herzog Mate  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Helena Skepetaris Melleby  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Kristine Grimstad  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 7  Maria Tøsse Pihlstrøm  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 6  Oda Bakke Fuglerud  Gjøvik Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 3  Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Gutter 13 #  21 August 2022  16:52
BaneNavnForeningPBSB
 16  Andreas Lade  Sørum IL - Friidrett  -  -
 10  Eric Haugen Grønvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 14  Fabian Vibekken  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Per August Halle Haugen  Runar, IL - Friidrett  -  -
 15  Sverre Hansen Munkvold  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Gutter 14 #  21 August 2022  16:52
BaneNavnForeningPBSB
 12  Anders Granum Haug  Gausdal Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 2  Andreas Fyksen Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Axel Wold Møller  IL Koll - Friidrett  -  -
 8  Eirik Kaas Strande  Idrettslaget Try - Friidrett  -  -
 1  Fredrik Fyksen Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 13  Haakon Røvik Svanæs  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Jakob Refvem Kolderup  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Magnus Maximilian Odland  IL Koll - Friidrett  -  -
 11  Marcus Eek  Sørum IL - Friidrett  -  -
 3  Martin Sølvberg Tjelle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Ulrik Jåvoll Hagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Kvinner junior #  21 August 2022  17:15
BaneNavnForeningPBSB
 6  Elén Linchausen Skar  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Ida Brekke Melzer  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 2  Ida Emilia Kavli  Jutul, IL - Friidrett  -  -
 1  Linnea Hove Låhne  Asker Sk. Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Mali Jåvoll Hagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 5  Synne Mørk Markussen  Hvam IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Kvinner senior #  21 August 2022  17:20
BaneNavnForeningPBSB
 3  Amalie Sæten  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Amanda Marie Frøynes  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Caroline Foss Høistad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 1  Grethe Tyldum  Steinkjer Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Ina Halle Haugen  Runar, IL - Friidrett  -  -
 2  Josefin Victoria Heier  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Selma Løchen Engdahl  Tjalve, IK - Friidrett  -  -

 Kvalifisiering gruppe 1  800 meter - Menn senior #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 1  Andreas Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Emil Nordal  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Henrik Schultze Toverød  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Iver Hjelbak-Eriksen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Lars Wold Møller  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 5  Mikkel Bakken  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 6  Nani Kula  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Petter Andreas Schrøder Brennhovd  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 9  Tobias Holdø Skog  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 Kvalifisiering gruppe 2  800 meter - Menn senior #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 1  Andreas Fjeld Halvorsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 2  Benjamin Åberg  Hälle IF (SWE)  -  -
 3  Henrik Ferdinand Hanssen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 4  Kristian Bråthen Børve  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Leon Samuel Douglas Mjaaland  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 6  Merih Solomon Hailemicheal  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Nahom Tesfalem Tewelde  Sturla IF - Friidrett  -  -
 10  Phillip Morken  FIL AKS-77 - Friidrett  -  -
 9  Sondre Strande Omland  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Thomas Arne Roth  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -

   Diskos 1,0Kg - Kvinner junior #  21 August 2022  15:40
NavnForeningPBSB
 Julia Eveline Refvik  Asker Sk. Friidrett - Friidrett  -  -

   Høyde - Gutter 10 #  21 August 2022  12:35
NavnForeningPBSB
 Alfred Lund Stende  Bøler IF  -  -
 Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Oskar Markussen Bergem  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Petter Hatlevoll Rekdal  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Philip Vollen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sander Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Simon Martinius Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -

   Høyde - Gutter 11 #  21 August 2022  12:00
NavnForeningPBSB
 Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Christoffer Solberg Flo  IL Koll - Friidrett  -  -
 Cornelis Fredrick Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Jiri Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 Oliver Aasbø Hytten  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Sivert Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Steinar Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Høyde - Gutter 12 #  21 August 2022  11:25
NavnForeningPBSB
 Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Noah Alexander Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Vetle Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

   Høyde - Gutter 12 #  21 August 2022  11:25
NavnForeningPBSB
 Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Noah Alexander Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tarjei Skjerping Johnsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Vetle Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

   Høyde - Jenter 10 #  21 August 2022  13:15
NavnForeningPBSB
 Alicia Adieyepena Yarza-Blankson  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Beatrice Marie Dumisic-Hunt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Emma Medina Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Ingvild Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Johanne Otelie Schønheyder  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thea Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Tomine Weibell Nordset  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Høyde - Jenter 11 #  21 August 2022  14:00
NavnForeningPBSB
 Ane Pauline Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Ella Hjeltnes  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Emma Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Helena Husum Heggem  IL Koll - Friidrett  -  -
 Leah Herbert-Nernæs  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tone Elise Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Høyde - Jenter 12 #  21 August 2022  14:40
NavnForeningPBSB
 Anny Johanne Aadland  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Dahlia Miriam Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ellen Herzog Mate  IL Koll - Friidrett  -  -
 Emilie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Fia Charlotte Bævre Johansson  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Hanna Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Hedda Sofie Skari Granum  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Lilly Marie Sivertsen  Eidsvold Turnforening Friidrett - Friidrett  -  -
 Mathea Sofie Borgaas Sørlie  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sigrid Jacobsen Hunstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - 7 år Fellesklasse #  21 August 2022  12:20
NavnForeningPBSB
 Adele Eriksson  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Astrid Øvreås Mortensen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Eirik Hauser Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elise Steira Bjerkli  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Erik Ruiz Bråten  IL Koll - Friidrett  -  -
 Gabriel Suphellen Nagy  IL Koll - Friidrett  -  -
 Julius Magnus Kornbakk  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Kaya Imogene Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Mille Othilie Hope Nordvang  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 Oliver Engdal  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Vemund Santiago Gunleiksrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Wiktor Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 William Maisha Hansvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Gutter 10 #  20 August 2022  13:00
NavnForeningPBSB
 Alexander Paul Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Anton Emil Kirkeby Husebø  IL Koll - Friidrett  -  -
 Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Kaspar Erlandsen Stigum  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Matheo Altmann Opuama  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Mio Djupeng Levin  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Nikolai Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Petter Hatlevoll Rekdal  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Philip Vollen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sander Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Simon Martinius Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Vilmer Fritjof Bell  IL Koll - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Gutter 11 #  20 August 2022  11:00
NavnForeningPBSB
 Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Christian Røstad Schanche  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Cornelis Fredrick Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Emrik Erlandsen Stigum  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Jiri Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Kristen Haakon Nystad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Marius Wilhelm Ruland  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Nikolas Gworek  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Oscar Strand-Bjørtomt  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Simon Johnsen Moheim  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Sivert Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Steinar Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Gutter 8  #  21 August 2022  13:30
NavnForeningPBSB
 Amund Stenset Bergesen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Brady-Manuel Moreno-Mota  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Didrik Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 Erik Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Fredrik Gamst Nilssen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Haakon Andreas Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Hallvard Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Jonas Ruud Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thrym Gulliksen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ulrik August Bjotveit-Eriksen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Gutter 9 #  21 August 2022  14:55
NavnForeningPBSB
 Antoni Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Brede Holund Nyseth  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Charlie Theodor Hammerstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Colin Hagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Karl Edvard Grøttvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Konrad Vibekken  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Magnus Viktor Larsen Svagård  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Oliver Stauning Joranger  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 Rolf Nerhus Snuggerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Simen Trøan  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Øystein Næss Kristiansen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Jenter 10 #  20 August 2022  14:05
NavnForeningPBSB
 Alicia Adieyepena Yarza-Blankson  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Beatrice Marie Dumisic-Hunt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Emma Medina Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Johanne Gillebo  Sørum IL - Friidrett  -  -
 Johanne Otelie Schønheyder  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thea Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Tomine Weibell Nordset  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Jenter 11 #  20 August 2022  11:45
NavnForeningPBSB
 Ane Pauline Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Astrid Indahl  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Ella Hjeltnes  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Helena Husum Heggem  IL Koll - Friidrett  -  -
 Julie Fevang Smidt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Leah Herbert-Nernæs  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Linnea Magnolia Reiersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Maiken Fjeld Halvorsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tone Elise Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Jenter 12 #  20 August 2022  16:00
NavnForeningPBSB
 Dahlia Miriam Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ellen Herzog Mate  IL Koll - Friidrett  -  -
 Emilie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Hanna Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Iben Bisgaard Loven  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Lilly Marie Sivertsen  Eidsvold Turnforening Friidrett - Friidrett  -  -
 Lisa-Marie Finstad  Vestby IL - Friidrett  -  -
 Mathea Ingvaldsen Moltzau  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Milla Mariko Overgaard Lodden  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sigrid Jacobsen Hunstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Jenter 13 #  20 August 2022  14:35
NavnForeningPBSB
 Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elina Maylinn Refvik  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Helene Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Malena Athine Grønvold Widén  Ås IL - Friidrett  -  -
 Melisa Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tuva Helene Rugsveen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vilje Elida Blekkerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Jenter 8 #  21 August 2022  14:25
NavnForeningPBSB
 Ella Lund Stende  Bøler IF  -  -
 Julie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Madeleine Desirée Dumisic-Hunt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Margit Loyce Hansvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 2,0Kg - Jenter 9 #  21 August 2022  15:40
NavnForeningPBSB
 Eline Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 Ingrid Eline Hauser Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ingrid Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Karoline Dale Avlesen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Leona Eriksson  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Linnea Vetnes Benno  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Nora Engdal  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thea Lamøy  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Victoria Pauline Haakenstad Espset  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vår Eivil Nertun Jøsendal  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 3,0Kg - Gutter 12 #  20 August 2022  12:30
NavnForeningPBSB
 Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tarjei Skjerping Johnsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -

   Kule 3,0Kg - Gutter 13 #  20 August 2022  16:55
NavnForeningPBSB
 Elias Solbu Grøttumsbraaten  Sørkedalens IF  -  -
 Gabriel Wennerström  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Iver Fykerud  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Johannes Martin Walhovd Fjell  IL Koll - Friidrett  -  -
 Thomas Svendsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -

   Kule 3,0Kg - Jenter 14 #  20 August 2022  15:30
NavnForeningPBSB
 Anna Birgitte Melbye  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Antzela Gkiona  IL Koll - Friidrett  -  -
 Astrid Stalleland Stokstad  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Lina Svarlien  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Marie Øverli  Hurdal IL - Friidrett  -  -

   Kule 4,0Kg - Gutter 14 #  20 August 2022  15:07
NavnForeningPBSB
 Eirik Hauser Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Eivind Aakra Indahl  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Even Bogen Nørjordet  IL Koll - Friidrett  -  -
 Halvor Skjerping Johnsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sigurd Mengshoel Gausemel  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Kule 4,0Kg - Kvinner junior #  21 August 2022  13:00
NavnForeningPBSB
 Telma Björk Rostoft Kristjansson  Tjalve, IK - Friidrett  -  -

   Kule 5,0Kg - Gutter 16 #  20 August 2022  16:40
NavnForeningPBSB
 Sakarias Eirik Fjell Walhovd  IL Koll - Friidrett  -  -

   Lengde - Gutter 14 #  20 August 2022  13:00
NavnForeningPBSB
 Erlend Murud Ege  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Halvor Gillebo  Sørum IL - Friidrett  -  -
 Sigurd Mengshoel Gausemel  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Siver Olavsbråten Ebbestad  Sandvin, IL - Friidrett  -  -

   Lengde - Jenter 14 #  20 August 2022  14:05
NavnForeningPBSB
 Anna Birgitte Melbye  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Astrid Stalleland Stokstad  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Lina Svarlien  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Linnea Viktoria Normann-Eide  IL Koll - Friidrett  -  -
 Margot Ottestad Eltervåg  IL Koll - Friidrett  -  -
 Marie Øverli  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Oda Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

   Lengde - Kvinner junior #  20 August 2022  15:07
NavnForeningPBSB
 Frida Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Isabella Alida Indrebø  IL Koll - Friidrett  -  -
 Sunniva Indahl  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -

   Lengde - Menn junior #  20 August 2022  15:30
NavnForeningPBSB
 Sigurd Petersen Fergestad  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Thai Drager  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 Thomas Viksaas Biermann  BUL, IL i - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - 7 år Fellesklasse #  21 August 2022  11:00
NavnForeningPBSB
 Adele Eriksson  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Anna Vollen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Astrid Øvreås Mortensen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Eirik Hauser Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elise Steira Bjerkli  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Erik Ruiz Bråten  IL Koll - Friidrett  -  -
 Gabriel Suphellen Nagy  IL Koll - Friidrett  -  -
 Julius Magnus Kornbakk  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Kaya Imogene Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Mille Othilie Hope Nordvang  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 Nicolai Pilvani  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Oliver Engdal  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Vemund Santiago Gunleiksrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Wiktor Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 William Maisha Hansvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Gutter 10 #  20 August 2022  11:00
NavnForeningPBSB
 Alexander Paul Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Anton Emil Kirkeby Husebø  IL Koll - Friidrett  -  -
 Elias Leonard Rimol  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Kaspar Erlandsen Stigum  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Maximilian Vårvik  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Mio Djupeng Levin  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Nikolai Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Petter Hatlevoll Rekdal  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Philip Vollen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sander Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Simon Martinius Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sverre Buhaug-Sundt  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Vemund Hvalvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vilmer Fritjof Bell  IL Koll - Friidrett  -  -
 William Erik Hausken Sjöqvist  IL Koll - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Gutter 11 #  20 August 2022  12:45
NavnForeningPBSB
 Adrian Wasswa Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Brian Kato Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Chika Jonathan Okeke  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 Christian Røstad Schanche  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Cornelis Fredrick Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Emrik Erlandsen Stigum  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Jesper Bråtveit Sundt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Jiri Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 Kristen Haakon Nystad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Marius Wilhelm Ruland  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Nikolas Gworek  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Oliver Aasbø Hytten  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Oscar Strand-Bjørtomt  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Simon Johnsen Moheim  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Sivert Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Steinar Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Torjus Stalleland Stokstad  Hvam IL - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Gutter 12 #  20 August 2022  16:10
NavnForeningPBSB
 Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Emil Johnsgaard Holmsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Mathias Eek  Sørum IL - Friidrett  -  -
 Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tarjei Skjerping Johnsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Theodor Masterud Lundamo  Tyrving IL - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Gutter 13 #  20 August 2022  12:20
NavnForeningPBSB
 Andreas Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Arvid Fryle Jansson  Ås IL - Friidrett  -  -
 Elias Solbu Grøttumsbraaten  Sørkedalens IF  -  -
 Fredrik Kvarberg Henriksen  Ås IL - Friidrett  -  -
 Iver Fykerud  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Thomas Svendsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Gutter 8  #  21 August 2022  12:00
NavnForeningPBSB
 Amund Stenset Bergesen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Brady-Manuel Moreno-Mota  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Didrik Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 Erik Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Fredrik Gamst Nilssen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Haakon Andreas Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Hallvard Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Jonas Ruud Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Leo Sinkovic Myhre  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Odin Mihle  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 Simen Myhre Gåserud  Tøyen Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Thrym Gulliksen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ulrik August Bjotveit-Eriksen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Gutter 9 #  21 August 2022  15:25
NavnForeningPBSB
 Andreas Solberg Røstum  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 Antoni Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Brede Holund Nyseth  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Charlie Theodor Hammerstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Colin Hagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Felix Ubøe Møthe  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Karl Edvard Grøttvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Konrad Vibekken  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Magnus Viktor Larsen Svagård  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Markus Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Maximilian Vårvik  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Ole Selmer  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Oliver Stauning Joranger  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 Rolf Nerhus Snuggerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Simen Trøan  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Sverre Kjenseth Glendrange  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Øystein Næss Kristiansen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Jenter 10 #  20 August 2022  11:30
NavnForeningPBSB
 Beatrice Marie Dumisic-Hunt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Emilie Victoria Ellingsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Ingrid Louise Wam Weldingh  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Johanne Gillebo  Sørum IL - Friidrett  -  -
 Johanne Otelie Schønheyder  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Louise Mørkedal Walger  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thea Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Tomine Weibell Nordset  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Jenter 11 #  20 August 2022  15:30
NavnForeningPBSB
 Ane Pauline Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Astrid Indahl  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Emma Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Helena Husum Heggem  IL Koll - Friidrett  -  -
 Isabel Aspdahl  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Julie Fevang Smidt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Julie Øverli  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Leah Herbert-Nernæs  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Linnea Magnolia Reiersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Maiken Fjeld Halvorsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Milla Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Oda Bekken Bjørdal  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Savanna Elise Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Jenter 11 #  22 August 2022  11:00
NavnForeningPBSB
 Ane Pauline Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Astrid Indahl  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Ella Hjeltnes  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Emma Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Helena Husum Heggem  IL Koll - Friidrett  -  -
 Isabel Aspdahl  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Julie Fevang Smidt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Julie Øverli  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Leah Herbert-Nernæs  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Linnea Magnolia Reiersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Maiken Fjeld Halvorsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Milla Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Oda Bekken Bjørdal  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Savanna Elise Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Jenter 12 #  20 August 2022  16:45
NavnForeningPBSB
 Anna Mørkedal Walger  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Dahlia Miriam Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ellen Herzog Mate  IL Koll - Friidrett  -  -
 Emilie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Hanna Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Helena Skepetaris Melleby  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Iben Bisgaard Loven  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Lilly Marie Sivertsen  Eidsvold Turnforening Friidrett - Friidrett  -  -
 Lisa-Marie Finstad  Vestby IL - Friidrett  -  -
 Mathea Ingvaldsen Moltzau  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Milla Mariko Overgaard Lodden  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Selma Torheim  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sigrid Jacobsen Hunstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Jenter 13 #  20 August 2022  13:50
NavnForeningPBSB
 Alise Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elena Marija White  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Elina Maylinn Refvik  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Elise Sandvik Tornberg  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Florez Amelie Mortensdatter Trælvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Helene Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Lotte Koubova Tangen  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 Malena Athine Grønvold Widén  Ås IL - Friidrett  -  -
 Mia Mathilda Andersen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Sofie Bjerva Johnskareng  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Solveig Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Tuva Helene Rugsveen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vilje Elida Blekkerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Jenter 8 #  21 August 2022  13:00
NavnForeningPBSB
 Elin Vo Hanssen  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Ella Lund Stende  Bøler IF  -  -
 Ella Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Julie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Madeleine Desirée Dumisic-Hunt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Margit Loyce Hansvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Lengde (Sone 0,5m) - Jenter 9 #  21 August 2022  14:00
NavnForeningPBSB
 Cecilie Solberg Flo  IL Koll - Friidrett  -  -
 Eline Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 Emilie Bollum Laake  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ingrid Eline Hauser Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ingrid Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Karoline Dale Avlesen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Leona Eriksson  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Linnea Vetnes Benno  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Maria Eek  Sørum IL - Friidrett  -  -
 Nora Engdal  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thea Lagerløv Benno  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thea Lamøy  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Victoria Pauline Haakenstad Espset  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vår Eivil Nertun Jøsendal  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - 7 år Fellesklasse #  21 August 2022  11:30
NavnForeningPBSB
 Adele Eriksson  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Anna Vollen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Astrid Øvreås Mortensen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Eirik Hauser Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elise Steira Bjerkli  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Erik Ruiz Bråten  IL Koll - Friidrett  -  -
 Gabriel Suphellen Nagy  IL Koll - Friidrett  -  -
 Julius Magnus Kornbakk  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Kaya Imogene Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Mille Othilie Hope Nordvang  Lørenskog Friidrettslag - Friidrett  -  -
 Nicolai Pilvani  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Oliver Engdal  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Vemund Santiago Gunleiksrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Wiktor Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 William Maisha Hansvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Gutter 10 #  21 August 2022  13:00
NavnForeningPBSB
 Alexander Paul Austrem Bunger  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Alfred Lund Stende  Bøler IF  -  -
 Einar Rindal Bjørnhaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elias Leonard Rimol  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Petter Hatlevoll Rekdal  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Philip Vollen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sander Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Simon Martinius Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Vemund Hvalvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Gutter 11 #  21 August 2022  13:30
NavnForeningPBSB
 Adrian Wasswa Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Brian Kato Aalberg  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Christoffer Solberg Flo  IL Koll - Friidrett  -  -
 Cornelis Fredrick Øksne  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Jiri Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 Oliver Aasbø Hytten  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 Sivert Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Steinar Livgard  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Gutter 12 #  21 August 2022  16:15
NavnForeningPBSB
 Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Noah Alexander Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tarjei Skjerping Johnsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Gutter 12 #  21 August 2022  16:15
NavnForeningPBSB
 Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Noah Alexander Schibbye  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Oskar Gram Amundsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tarjei Skjerping Johnsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Gutter 8  #  21 August 2022  11:00
NavnForeningPBSB
 Amund Stenset Bergesen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Brady-Manuel Moreno-Mota  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Didrik Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 Erik Tørvold Guldbrandsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Fredrik Gamst Nilssen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Haakon Andreas Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Hallvard Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Jonas Ruud Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Leo Sinkovic Myhre  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Simen Myhre Gåserud  Tøyen Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Thrym Gulliksen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ulrik August Bjotveit-Eriksen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Gutter 9 #  21 August 2022  12:00
NavnForeningPBSB
 Andreas Solberg Røstum  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 Antoni Chybinski  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Brede Holund Nyseth  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Charlie Theodor Hammerstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Colin Hagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Felix Ubøe Møthe  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Karl Edvard Grøttvik  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Konrad Vibekken  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Magnus Viktor Larsen Svagård  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Markus Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Maximilian Vårvik  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Ole Selmer  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Rolf Nerhus Snuggerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Simen Trøan  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Øystein Næss Kristiansen  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Jenter 10 #  21 August 2022  14:55
NavnForeningPBSB
 Alicia Adieyepena Yarza-Blankson  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Eirun Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 Emilie Victoria Ellingsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Emma Medina Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Ingrid Louise Wam Weldingh  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ingvild Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Johanne Gillebo  Sørum IL - Friidrett  -  -
 Johanne Otelie Schønheyder  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thea Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Jenter 11 #  21 August 2022  15:25
NavnForeningPBSB
 Elin Holmeide  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Ella Hjeltnes  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Emma Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Helena Husum Heggem  IL Koll - Friidrett  -  -
 Leah Herbert-Nernæs  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Milla Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Savanna Elise Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 Thea Miranda Falkman Myklebust  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Tone Elise Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Jenter 12 #  21 August 2022  15:40
NavnForeningPBSB
 Anny Johanne Aadland  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Ellen Herzog Mate  IL Koll - Friidrett  -  -
 Emilie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Fia Charlotte Bævre Johansson  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Hedda Sofie Skari Granum  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Lilly Marie Sivertsen  Eidsvold Turnforening Friidrett - Friidrett  -  -
 Mathea Ingvaldsen Moltzau  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Sigrid Jacobsen Hunstad  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Jenter 8 #  21 August 2022  14:00
NavnForeningPBSB
 Elin Vo Hanssen  Romerike Friidrett - Friidrett  -  -
 Ella Lund Stende  Bøler IF  -  -
 Ella Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 Julie Lindstad  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Margit Loyce Hansvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Liten Ball 150gram - Jenter 9 #  21 August 2022  14:25
NavnForeningPBSB
 Eline Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 Ingrid Eline Hauser Larsen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Ingrid Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Karoline Dale Avlesen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Leona Eriksson  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Linnea Vetnes Benno  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Nora Engdal  Hvam IL - Friidrett  -  -
 Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Thea Lamøy  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Victoria Pauline Haakenstad Espset  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vår Eivil Nertun Jøsendal  Nittedal IL - Friidrett  -  -

   Tresteg - Gutter 13 #  21 August 2022  13:35
NavnForeningPBSB
 Arvid Fryle Jansson  Ås IL - Friidrett  -  -
 Johan Le Fjeld  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Sverre Hansen Munkvold  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

   Tresteg - Gutter 14 #  21 August 2022  14:15
NavnForeningPBSB
 Andreas Kragholm  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Erlend Murud Ege  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Halvor Skjerping Johnsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Magnus Graven Nørbech  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Thulaxshan Siva  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

   Tresteg - Jenter 13 #  21 August 2022  12:15
NavnForeningPBSB
 Alexandra Maria Mazik-Berg  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Alise Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elena Marija White  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Elina Maylinn Refvik  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Hanna Rimstad  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Helene Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Martine Rooth  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 Melisa Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 Selma Torheim  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 Sofie Bjerva Johnskareng  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Tuva Helene Rugsveen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Vilje Elida Blekkerud  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

   Tresteg - Jenter 14 #  21 August 2022  13:00
NavnForeningPBSB
 Frøy Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 Hanna Fiva Øiestad  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Lina Svarlien  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Oda Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

   Tresteg - Menn junior #  21 August 2022  14:55
NavnForeningPBSB
 Jacob Bergmann Abusdal  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 Johannes Jemer Mjelde  Hamar IL - Friidrett  -  -
 Thai Drager  BUL, IL i - Friidrett  -  -

 Heat 1  600 meter - Sammanslått (Jenter 10 - Jenter 11 ) #  20 August 2022  13:50
BaneNavnForeningPBSB
 11  Alicia Adieyepena Yarza-Blankson  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Eira Jacobsen-Sjue  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Emma Medina Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 3  Emma Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 4  Erika Engen Eliassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 12  Ingrid Louise Wam Weldingh  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Ingrid Tanum Gjefsen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 14  Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 13  Julie Fevang Smidt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 8  Linnea Magnolia Reiersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 1  Maiken Fjeld Halvorsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 5  Milla Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 9  Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Tone Elise Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  600 meter - Sammanslått (Jenter 10 - Jenter 11 ) #  20 August 2022  13:50
BaneNavnForeningPBSB
 11  Alicia Adieyepena Yarza-Blankson  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Eira Jacobsen-Sjue  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Emma Medina Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 3  Emma Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 4  Erika Engen Eliassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 12  Ingrid Louise Wam Weldingh  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Ingrid Tanum Gjefsen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 14  Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 13  Julie Fevang Smidt  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 8  Linnea Magnolia Reiersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 1  Maiken Fjeld Halvorsen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 5  Milla Minge Johannesen  Nesodden IF - Friidrett  -  -
 9  Sanne Hesselink Cornelissen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Tone Elise Holm  Nittedal IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (76,2cm) - Sammanslått (Gutter 14 - Jenter 14 ) #  20 August 2022  16:10
BaneNavnForeningPBSB
 5  Anna Birgitte Melbye  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 2  Siver Olavsbråten Ebbestad  Sandvin, IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  200 meter hekk (76,2cm) - Sammanslått (Gutter 14 - Jenter 14 ) #  20 August 2022  16:10
BaneNavnForeningPBSB
 5  Anna Birgitte Melbye  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 2  Siver Olavsbråten Ebbestad  Sandvin, IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  1500 meter - Sammanslått (Jenter 13 - Jenter 14 ) #  20 August 2022  17:25
BaneNavnForeningPBSB
 10  Alise Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 9  Fride Engen Eliassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Frøy Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 2  Ida Matheson Fergestad  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Ingrid Skaar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Lea Maria Rimol  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 1  Maia Kulle Andreassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 7  Sienna Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 8  Solveig Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 6  Venus Abraham Teffera  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

 Heat 1  1500 meter - Sammanslått (Jenter 13 - Jenter 14 ) #  20 August 2022  17:25
BaneNavnForeningPBSB
 10  Alise Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 9  Fride Engen Eliassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 4  Frøy Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 2  Ida Matheson Fergestad  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Ingrid Skaar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Lea Maria Rimol  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 1  Maia Kulle Andreassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 7  Sienna Fosstenløkken Dankworth  Vidar, Sportsklubben - Friidrett  -  -
 8  Solveig Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 6  Venus Abraham Teffera  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

 Heat 1  1500 meter - Sammanslått (Gutter 13 - Gutter 14 ) #  20 August 2022  17:35
BaneNavnForeningPBSB
 1  Andreas Fyksen Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 13  Andreas Lade  Sørum IL - Friidrett  -  -
 9  Axel Wold Møller  IL Koll - Friidrett  -  -
 14  Baste Høyerholt  Idrettslaget Try - Friidrett  -  -
 5  Eric Haugen Grønvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Fredrik Fyksen Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Haakon Røvik Svanæs  IL Koll - Friidrett  -  -
 7  Magnus Graven Nørbech  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Marcus Eek  Sørum IL - Friidrett  -  -
 10  Marius Myran  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Martin Sølvberg Tjelle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 15  Matis Hansen  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 8  Peder Hagen  FIK Orion - Friidrett  -  -
 11  Per August Halle Haugen  Runar, IL - Friidrett  -  -
 4  Sebastian Brunsdon  Tyrving IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  1500 meter - Sammanslått (Gutter 13 - Gutter 14 ) #  20 August 2022  17:35
BaneNavnForeningPBSB
 1  Andreas Fyksen Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 13  Andreas Lade  Sørum IL - Friidrett  -  -
 9  Axel Wold Møller  IL Koll - Friidrett  -  -
 14  Baste Høyerholt  Idrettslaget Try - Friidrett  -  -
 5  Eric Haugen Grønvold  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Fredrik Fyksen Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Haakon Røvik Svanæs  IL Koll - Friidrett  -  -
 7  Magnus Graven Nørbech  Ski IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Marcus Eek  Sørum IL - Friidrett  -  -
 10  Marius Myran  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Martin Sølvberg Tjelle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 15  Matis Hansen  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 8  Peder Hagen  FIK Orion - Friidrett  -  -
 11  Per August Halle Haugen  Runar, IL - Friidrett  -  -
 4  Sebastian Brunsdon  Tyrving IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter hekk (84.0cm) - Sammanslått (Menn junior - Menn senior ) #  21 August 2022  11:00
BaneNavnForeningPBSB
 5  Jonas Mæland Rosholt  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 2  Julian Zhang Førsund  Hvam IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter hekk (91,4cm) - Sammanslått (Menn junior - Menn senior ) #  21 August 2022  11:00
BaneNavnForeningPBSB
 5  Jonas Mæland Rosholt  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 2  Julian Zhang Førsund  Hvam IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  60 meter hekk (76,2cm) - Sammanslått (Gutter 13 - Jenter 14 ) #  21 August 2022  12:15
BaneNavnForeningPBSB
 7  Arvid Fryle Jansson  Ås IL - Friidrett  -  -
 6  Fredrik Kvarberg Henriksen  Ås IL - Friidrett  -  -
 1  Oda Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 5  Sverre Hansen Munkvold  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Victoria Aronsen Skjeldal  IL Koll - Friidrett  -  -

 Kvalifisiering gruppe 1  60 meter hekk (76,2cm) - Sammanslått (Gutter 13 - Jenter 14 ) #  01 January 1970  01:00
BaneNavnForeningPBSB
 7  Arvid Fryle Jansson  Ås IL - Friidrett  -  -
 6  Fredrik Kvarberg Henriksen  Ås IL - Friidrett  -  -
 1  Oda Lier  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 5  Sverre Hansen Munkvold  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 2  Victoria Aronsen Skjeldal  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Sammanslått (Gutter 10 - Gutter 11 - Gutter 12 ) #  21 August 2022  16:45
BaneNavnForeningPBSB
 6  Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 7  Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 15  Colin Hagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 14  Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 9  Eskil Syver Haukåen Stødle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Jonas Solberg Røstum  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 1  Lasse Lysgård-Andersen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 12  Lukas Jåvoll Hagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 11  Magnus Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 8  Markus Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 13  Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 2  Simen Kjenseth Glendrange  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Sammanslått (Gutter 10 - Gutter 11 - Gutter 12 ) #  21 August 2022  16:45
BaneNavnForeningPBSB
 6  Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 7  Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 15  Colin Hagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 14  Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 9  Eskil Syver Haukåen Stødle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Jonas Solberg Røstum  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 1  Lasse Lysgård-Andersen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 12  Lukas Jåvoll Hagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 11  Magnus Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 8  Markus Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 13  Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 2  Simen Kjenseth Glendrange  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Sammanslått (Gutter 10 - Gutter 11 - Gutter 12 ) #  21 August 2022  16:45
BaneNavnForeningPBSB
 6  Audun Uberg-Carlsen  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 7  Benjamin Korsmo Walskrå  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 15  Colin Hagen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 14  Emil Olsen Orskaug  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 9  Eskil Syver Haukåen Stødle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Jonas Solberg Røstum  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Karl Anthony Owen  IL Koll - Friidrett  -  -
 1  Lasse Lysgård-Andersen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 12  Lukas Jåvoll Hagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 11  Magnus Bækkevar Semb  Øvrevoll Hosle IL  -  -
 8  Markus Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Milliam Schøyen Stenersen  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 13  Sigve Skjærholt  IL Koll - Friidrett  -  -
 2  Simen Kjenseth Glendrange  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 4  Sondre Hanshus Hjelm  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Sammanslått (Jenter 10 - Jenter 11 - Jenter 12 ) #  21 August 2022  17:00
BaneNavnForeningPBSB
 11  Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Eirun Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 4  Hanna Kampen Ellingvåg  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Hermine Marie Opsahl Torgersen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 10  Ingebjørg Ellefsrud Sørumshagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 1  Ingrid Wadahl Sweetman  IL Koll - Friidrett  -  -
 9  Ingvild Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  Pernille Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Victoria Austad Røang  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 2  Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Sammanslått (Jenter 10 - Jenter 11 - Jenter 12 ) #  21 August 2022  17:00
BaneNavnForeningPBSB
 11  Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Eirun Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 4  Hanna Kampen Ellingvåg  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Hermine Marie Opsahl Torgersen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 10  Ingebjørg Ellefsrud Sørumshagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 1  Ingrid Wadahl Sweetman  IL Koll - Friidrett  -  -
 9  Ingvild Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  Pernille Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Victoria Austad Røang  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 2  Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Sammanslått (Jenter 10 - Jenter 11 - Jenter 12 ) #  21 August 2022  17:00
BaneNavnForeningPBSB
 11  Bettina Berg Julsrud  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Eirun Bøe Løkke  Eiker-Kvikk, IF - Friidrett  -  -
 4  Hanna Kampen Ellingvåg  IL Koll - Friidrett  -  -
 3  Hermine Marie Opsahl Torgersen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 10  Ingebjørg Ellefsrud Sørumshagen  Brandbu IF - Friidrett  -  -
 1  Ingrid Wadahl Sweetman  IL Koll - Friidrett  -  -
 9  Ingvild Lunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Isabella Lelis Redalen-Mansel  Lambertseter IF - Friidrett  -  -
 5  Pernille Gamst Strandberg  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Victoria Austad Røang  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 2  Vilja Schjølberg Hegdahl  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Sammanslått (Jenter 13 - Jenter 14 ) #  21 August 2022  17:07
BaneNavnForeningPBSB
 6  Alise Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 7  Erle Haukåen Stødle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Ingrid Skaar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Lea Maria Rimol  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 4  Maia Kulle Andreassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Mia Mathilda Andersen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 3  Venus Abraham Teffera  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

 Heat 1  800 meter - Sammanslått (Jenter 13 - Jenter 14 ) #  21 August 2022  17:07
BaneNavnForeningPBSB
 6  Alise Haugen Seiersten  Ås IL - Friidrett  -  -
 7  Erle Haukåen Stødle  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Ingrid Skaar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 2  Lea Maria Rimol  Røa Allianseidrettslag - Friidrett  -  -
 4  Maia Kulle Andreassen  IL Koll - Friidrett  -  -
 5  Mia Mathilda Andersen  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 3  Venus Abraham Teffera  Groruddalen Friidrettsklubb - Friidrett  -  -

   Høyde - Sammanslått (Jenter 14 - Kvinner junior ) #  21 August 2022  11:00
NavnForeningPBSB
 Hanna Fiva Øiestad  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Lina Svarlien  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Telma Björk Rostoft Kristjansson  Tjalve, IK - Friidrett  -  -

   Høyde - Sammanslått (Jenter 14 - Kvinner junior ) #  21 August 2022  11:00
NavnForeningPBSB
 Hanna Fiva Øiestad  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Lina Svarlien  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 Telma Björk Rostoft Kristjansson  Tjalve, IK - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter - Sammanslått (Menn junior - Menn senior ) #  20 August 2022  16:35
BaneNavnForeningPBSB
 3  Brage Bergfald  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 5  Kasper Høylo Jevne  Rustad IL  -  -
 4  Martin Gjuvsland  Ås IL - Friidrett  -  -
 6  Max Skjerpen Huseby  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  400 meter - Sammanslått (Menn junior - Menn senior ) #  20 August 2022  16:40
BaneNavnForeningPBSB
 3  Brage Bergfald  Bækkelagets SK - Friidrett  -  -
 5  Kasper Høylo Jevne  Rustad IL  -  -
 4  Martin Gjuvsland  Ås IL - Friidrett  -  -
 6  Max Skjerpen Huseby  IL Koll - Friidrett  -  -

 Heat 1  1500 meter - Sammanslått (Kvinner junior - Kvinner senior - Menn junior - Menn senior ) #  20 August 2022  17:45
BaneNavnForeningPBSB
 15  Andreas Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Didrik Røssum Jensen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Eivind Duelien Vaaje  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Eline Skaar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Fredrik Pinås  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 2  Jens Kristian Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Jonas Kveen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Lewis Alexander Kjemhus  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 17  Mads Orø Olsen  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 16  Nahom Tesfalem Tewelde  Sturla IF - Friidrett  -  -
 14  Ole Håkon Bråten Ryen  Nesbyen IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Ole-Kristian Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Ragnhild Lindhjem-Godal  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 13  Roderick Appiadjei Duodu  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 4  Simen Skeide Paulsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Tobias Hansen Skovseth  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 11  Victor Samuel Synnestvedt  Åsen IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  1500 meter - Sammanslått (Kvinner junior - Kvinner senior - Menn junior - Menn senior ) #  20 August 2022  17:45
BaneNavnForeningPBSB
 15  Andreas Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Didrik Røssum Jensen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Eivind Duelien Vaaje  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Eline Skaar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Fredrik Pinås  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 2  Jens Kristian Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Jonas Kveen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Lewis Alexander Kjemhus  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 17  Mads Orø Olsen  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 16  Nahom Tesfalem Tewelde  Sturla IF - Friidrett  -  -
 14  Ole Håkon Bråten Ryen  Nesbyen IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Ole-Kristian Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Ragnhild Lindhjem-Godal  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 13  Roderick Appiadjei Duodu  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 4  Simen Skeide Paulsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Tobias Hansen Skovseth  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 11  Victor Samuel Synnestvedt  Åsen IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  1500 meter - Sammanslått (Kvinner junior - Kvinner senior - Menn junior - Menn senior ) #  20 August 2022  17:55
BaneNavnForeningPBSB
 15  Andreas Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Didrik Røssum Jensen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Eivind Duelien Vaaje  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Eline Skaar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Fredrik Pinås  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 2  Jens Kristian Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Jonas Kveen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Lewis Alexander Kjemhus  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 17  Mads Orø Olsen  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 16  Nahom Tesfalem Tewelde  Sturla IF - Friidrett  -  -
 14  Ole Håkon Bråten Ryen  Nesbyen IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Ole-Kristian Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Ragnhild Lindhjem-Godal  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 13  Roderick Appiadjei Duodu  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 4  Simen Skeide Paulsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Tobias Hansen Skovseth  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 11  Victor Samuel Synnestvedt  Åsen IL - Friidrett  -  -

 Heat 1  1500 meter - Sammanslått (Kvinner junior - Kvinner senior - Menn junior - Menn senior ) #  20 August 2022  17:55
BaneNavnForeningPBSB
 15  Andreas Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 5  Didrik Røssum Jensen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 1  Eivind Duelien Vaaje  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 8  Eline Skaar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 10  Fredrik Pinås  Fredrikstad IF - Friidrett  -  -
 2  Jens Kristian Aas  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 7  Jonas Kveen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 6  Lewis Alexander Kjemhus  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 17  Mads Orø Olsen  Ringerike Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 16  Nahom Tesfalem Tewelde  Sturla IF - Friidrett  -  -
 14  Ole Håkon Bråten Ryen  Nesbyen IL Friidrett - Friidrett  -  -
 3  Ole-Kristian Lindebø Kværner  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Ragnhild Lindhjem-Godal  Tyrving IL - Friidrett  -  -
 13  Roderick Appiadjei Duodu  BUL, IL i - Friidrett  -  -
 4  Simen Skeide Paulsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Tobias Hansen Skovseth  Nordre Eidsvoll IL - Friidrett  -  -
 11  Victor Samuel Synnestvedt  Åsen IL - Friidrett  -  -

   Høyde - Sammanslått (Gutter 13 - Gutter 14 - Jenter 13 ) #  21 August 2022  16:00
NavnForeningPBSB
 Alma Auk-Emblem  IL Koll - Friidrett  -  -
 Andreas Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elena Marija White  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Elias Solbu Grøttumsbraaten  Sørkedalens IF  -  -
 Even Bogen Nørjordet  IL Koll - Friidrett  -  -
 Even Jakob Ragnhildsløkken  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Martine Rooth  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 Melisa Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

   Høyde - Sammanslått (Gutter 13 - Gutter 14 - Jenter 13 ) #  21 August 2022  15:40
NavnForeningPBSB
 Alma Auk-Emblem  IL Koll - Friidrett  -  -
 Andreas Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elena Marija White  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Elias Solbu Grøttumsbraaten  Sørkedalens IF  -  -
 Even Bogen Nørjordet  IL Koll - Friidrett  -  -
 Even Jakob Ragnhildsløkken  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Martine Rooth  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 Melisa Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

   Høyde - Sammanslått (Gutter 13 - Gutter 14 - Jenter 13 ) #  21 August 2022  16:25
NavnForeningPBSB
 Alma Auk-Emblem  IL Koll - Friidrett  -  -
 Andreas Nordgård  Hurdal IL - Friidrett  -  -
 Anna Kjønø  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 Elena Marija White  Gui Sportsklubb - Friidrett  -  -
 Elias Solbu Grøttumsbraaten  Sørkedalens IF  -  -
 Even Bogen Nørjordet  IL Koll - Friidrett  -  -
 Even Jakob Ragnhildsløkken  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 Martine Rooth  Tjalve, IK - Friidrett  -  -
 Melisa Zogaj  Lambertseter IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  3000 meter - Sammanslått (Kvinner junior - Kvinner senior - Menn junior - Menn senior ) #  21 August 2022  17:35
BaneNavnForeningPBSB
 10  Anders Daviknes-Andreassen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 14  Anna Knapstad Dehli  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 1  Eivind Duelien Vaaje  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Hedda Omland  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Iver Bakke Sundnes  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Jacob Bergmann Abusdal  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 13  Liva Lynghammar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Martin Holtet  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 11  Matias Tinsai Sunde  Skarphedin, Idrettslaget - Friidrett  -  -
 2  Nikita Novoselov  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Pelle Sunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 8  Per Sunde Rønning  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Simen Skeide Paulsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Sondre Martinsen  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  3000 meter - Sammanslått (Kvinner junior - Kvinner senior - Menn junior - Menn senior ) #  21 August 2022  17:35
BaneNavnForeningPBSB
 10  Anders Daviknes-Andreassen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 14  Anna Knapstad Dehli  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 1  Eivind Duelien Vaaje  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Hedda Omland  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Iver Bakke Sundnes  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Jacob Bergmann Abusdal  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 13  Liva Lynghammar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Martin Holtet  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 11  Matias Tinsai Sunde  Skarphedin, Idrettslaget - Friidrett  -  -
 2  Nikita Novoselov  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Pelle Sunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 8  Per Sunde Rønning  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Simen Skeide Paulsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Sondre Martinsen  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  3000 meter - Sammanslått (Kvinner junior - Kvinner senior - Menn junior - Menn senior ) #  21 August 2022  17:50
BaneNavnForeningPBSB
 10  Anders Daviknes-Andreassen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 14  Anna Knapstad Dehli  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 1  Eivind Duelien Vaaje  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Hedda Omland  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Iver Bakke Sundnes  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Jacob Bergmann Abusdal  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 13  Liva Lynghammar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Martin Holtet  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 11  Matias Tinsai Sunde  Skarphedin, Idrettslaget - Friidrett  -  -
 2  Nikita Novoselov  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Pelle Sunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 8  Per Sunde Rønning  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Simen Skeide Paulsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Sondre Martinsen  Nesodden IF - Friidrett  -  -

 Heat 1  3000 meter - Sammanslått (Kvinner junior - Kvinner senior - Menn junior - Menn senior ) #  21 August 2022  17:50
BaneNavnForeningPBSB
 10  Anders Daviknes-Andreassen  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 14  Anna Knapstad Dehli  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 1  Eivind Duelien Vaaje  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 12  Hedda Omland  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 6  Iver Bakke Sundnes  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 7  Jacob Bergmann Abusdal  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 13  Liva Lynghammar  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 5  Martin Holtet  Kongsvinger IL Friidrett - Friidrett  -  -
 11  Matias Tinsai Sunde  Skarphedin, Idrettslaget - Friidrett  -  -
 2  Nikita Novoselov  Tønsberg Friidrettsklubb - Friidrett  -  -
 4  Pelle Sunde  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 8  Per Sunde Rønning  Nittedal IL - Friidrett  -  -
 3  Simen Skeide Paulsen  Ullensaker/Kisa IL Friidrett - Friidrett  -  -
 9  Sondre Martinsen  Nesodden IF - Friidrett  -  -